ciasteczka

niedziela, 15 marca 2015

Filcowa wydra

Wiem, wiem nie było mnie tutaj już chwilę, ale co zrobić gdy brak natchnienia :) Jednak w końcu przyszło i deszczowe, wiosenne dni zaowocowały powstaniem kolejnego filcusia. Wydrę ufilcowałam z czesanki w kolorze szarym, jednak nie do końca polubiłam ten odcień. Jak dla mnie jest trochę zbyt chłodny i w przyszłości poszukam czegoś bardziej ciepłego, w kolorze siana.
Długo zastanawiałam się jak ucharakteryzować mojego zwierzaka i zrobiłam czapkę, a potem reszta potoczyła się już sama w kierunku widocznym na zdjęciach :) Wydra jest wysokości ok. 18 cm.

Wraz z nadejściem wiosny obowiązków jakby przybyło i czasu na hobby niewiele, więc moje nowe posty będą pokazywać się trochę rzadziej, ale postaram się nadal publikować tak często jak się da. Pozdrowienia dla Czytelników i podziękowania za wszystkie komentarze, które motywują mnie do dalszego działania :) :*

wydra detektywwydra,filc,detektyw


6 komentarzy:

 1. To,że jestem zauroczona Twoimi dziełami już wiesz więc nie będę powtarzać. Detektyw Wydra ma taki nos,że nic tylko cmokać :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Trafiłam tu przez przypadek ale muszę zostawić komentarz: CUDNE filcowe stwory, wszystkie! Jestem pod wrażeniem, gratuluję talentu! :-)
  Pozdrawiam,
  Gabi

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję:) Bardzo się cieszę, że się podobają:) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Rzeczywiście detektyw Holmes ze szkłem powiększającym tylko fajeczkę gdzieś zapodział. Ale nochal ma duży to ją zaraz wywącha. Cudny!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za odwiedziny i komentarze!

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi niezmiernie miło, jeżeli wyrazisz swoją opinię na temat moich prac w komentarzu. Postaram się odpowiedzieć na każdy z nich.
Dziękuję za aktywność na moim blogu!